TAL Residence Elizabetes ielā 39
Dzīvokļi visskaistākajā Rīgas pilsētas daļā - Klusajā centrā. Luxury Lifestyle Awards 2014 apbalvotais Premium klases apartamentu komplekss Elizabetes ielā.
34
8 stāvos izvietoti 34 luksus klases apartamenti
0
Minūtes līdz pilsētas centram
50 - 270
50 līdz 270 m2 dzīvokļi ar balkoniem un terasēm
2014
Luxury Lifestyle Award

Par TAL Residence projektu

Rīgas Klusā centra visskaistākajā vietā UNESCO Kultūras fondā iekļauto Jūgendstila pērļu ieskauta slejas TAL RESIDENCE ēka – XXI gadsimta arhitektūras monuments. Īpašā atrašanās vieta un arhitektūras risinājumi, kā arī pazemes stāvvieta ir šī projekta unikālās priekšrocības. Ēkas modernā arhitektūra ar tās atvērtumu un caurspīdīgumu mājas iedzīvotājiem ļauj pa panorāmas logiem un plašajām terasēm baudīt fantastiskus skatus uz kvartāla vēsturiskajām ēkām.

Veltījums ģēnijam
Nepieredzēti straujas augšupejas stāsts. Stāsts par Mihailu Tālu, šaha spēles ģēniju.
Drošība
Diennakts apsardze: videonovērošana, domofoni, signalizācija ar izvadi uz apsardzes firmas pulti, piekļuves kartes ar čipiem, automātiskie vārti ar tālvadības pulti.
Lokācija

TAL Residence atrodas visprestižākajā Rīgas lokācijā - Elizabetes ielā, kur uzreiz sasniedzams viss labākais, ko piedāvā Rīgas Klusais centrs.

Autostāvvietas
TAL RESIDENCE projekta iedzīvotājiem iespējams novietot savus transporta līdzekļus pazemes autostāvvietā.
Kvalitāte
Iespējams izvēlēties kādu no piedāvātajiem gatavajiem profesionālu dizaineru izstrādātajiem apdares variantiem vai arī pilnībā īstenot savas vēlmes «līdz atslēgai»
TAL Rezidence galerija
TAL Rezidences interjeru galerija
TAL Rezidence
Šobrīd projektā pieejamie apartamenti
    TAL Residence

    Elizabetes iela 39,

    Centra rajons, Rīga, LV-1010


    Visi jaunie projekti Rīgā - jpr.lv