AIZKULISES Čaka ielā 134
Divu līmeņu dzīvokļi jaunajā kompleksā AIZKULISES, Rīgas tuvajā centrā - Čaka un Alauksta ielu krustojumā
68 + 3
68 dzīvokļi ar pilno apdari + 3 komerctelpas
6
Seši divstāvu luksus klases apartamenti
35 - 260
Dzīvojamā platība: 35 līdz 260 m2
45
45 autostāvvietas iedzīvotāju ērtībām

Par projektu AIZKULISES

AIZKULISES ir ne tikai moderns attīstības projekts blakus Rīgas centram. Tā ir māja ar pārdomātu gaisotni, kas ir jūtams it visur.Pa ēkas logiem paveras skats uz pilsētas lietišķo centru un parku. Ēkā ir trīs beztrokšņu lifti, mūsdienīgas inženierkomunikācijas, kompleksās drošības sistēmas – videonovērošana un ugunsdzēsības signalizācija. Papildu komforta zona ir iežogots un labiekārtots iekšpagalms pastaigām ar bērniem. Ēkas pirmajā stāvā atrodas komerctelpas. No otrā līdz septītajam stāvam- dzīvokļi. Augšējos stāvos ir ekskluzīvi divlīmeņu apartamenti. Katrā dzīvoklī ir balkons vai terase. Katrai ģimenei ir paredzēta automašīnas novietošanas vieta pazemes vai virszemes stāvvietā.

AIZKULISES
Projekta AIZKULISES fasāde ir īstu aizkulišu vizuālā metamorfoze, kuras oriģinālu var atpazīt, atrodoties Latvijas Nacionālajā operā.
Divu līmeņu dzīvokļi
AIZKULISES projektā pieejami Rīgā reti atrodami, taču pieprasīti divu stāvu dzīvokļi.
Lokācija

AIZKULISES atrodas Čaka un Alauksta ielu krustojumā - vietā, no kuras ērti sasniedzams pilsētas centrs un tuvā centra mājīgais Grīziņkalna šarms.

Autostāvvietas
Dzīvojot galvaspilsētas centra aizkulisēs Jums ir pieejama galvenā infrastruktūra un nozīmīgi objekti dažu soļu attālumā. Tādēļ ir svarīga iespēja novietot savu automašīnu uz neierobežotu laiku. Tā būs nepieciešama tāliem braucieniem un pirkumu veikšanai. Piedāvājam iespēju iegādāties autostāvvietu savai automašīnai.
Kvalitāte
Visi dzīvokļi tiek realizēti ar pilnu iekšējo apdari. Tie ir pilnībā gatavi dzīvošanai, santehnika un pārējie nepieciešamie elementi ir uzstādīti un funkcionē.
AIZKULISES projekta galerija
Projektā AIZKULISES šobrīd pieejamie dzīvokļi
Lai uzzinātu aktuālo dzīvokļu piedāvājumu, aicinām sazināties.
AIZKULISES

Aleksandra Čaka iela 134,

Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1012


Visi jaunie projekti Rīgā - jpr.lv