Filozofu Rezidence Raņķa Dambī 34
Premium klases dzīvokļu komplekss Daugavas kreisajā krastā, Raņķa Dambī 34
114
114 Premium klases dzīvokļi
8 x 3
Astoņi trīslīmeņu Penthaus HAMANN 21. un HERDER 20. stāvā
38 - 259
38 līdz 259 m2 dzīvokļi ar skatu pār Daugavu
121
121 pazemes autostāvvieta

Filozofu Rezidence

Filozofu Rezidence ir viens no ievērojamākajiem Rīgas jaunajiem augstceltņu projektiem.
Tās sastāv no diviem 22 un 23 stāvu torņiem, kam doti Hamann un Herder vārdi, par godu 18. gadsimta Vācu filozofiem, kuri tolaik dzīvojuši blakus esošajā Hāgena muižā.
Filozofu Rezidences projekta arhitektūras īpašā iezīme ir pirmā dzīvojamā stāva novietojums: tas izvietots 14 metru augstumā virs zemes. Projektā ir 114 dzīvokļi 38-259 kvm platību amplitūdā, ar 1, 2 un 3 guļamistabām, tostarp 8 trīs līmeņu Penthaus dzīvokļi, kas izvietoti projekta augstākajos stāvos, no kurienes paveras patiesi elpu aizraujošs skats pār Daugavu uz Rīgas pilsētainavu.
Premium
Filozofu Rezidences tehniskie un būvniecības parametri pārsniedz normatīvos noteiktos augstākos drošības un komforta prasību standartus, tādējādi tas ierindojams starp Premium klases projektiem.
Drošība
Diennakts apsardze, video novērošanas kameras, domofoni, dzīvokļiem pievienotas signalizācijas sistēmas ar apsardzes firmas pulti, mikročipu ieejas kartes, automātiskie vārti ar pults vadību.
Lokācija

Filozofu Rezidences iedzīvotājiem atklājas skats pār Daugavu uz topošo Latvijas galvaspilsētas “City” zonu ar pirmajām augstceltnēm – “Saules Akmens” un “Z-Towers” torņiem.

Penthaus
Trīs līmeņu Penthaus apartamenti Filozofu Rezidences Hamann torņa 21. stāvā un Herder torņa 20. stāvā, ar 7 metru griestu augstumu, panorāmas logiem un jumta terasēm ir patiess vitalitātes un dzīvīguma filozofijas iemiesojums.
Filozofija
"Projekts veidots cilvēkiem, kuri vēlas un spēj novērtēt skaistumu, īpašu dzīves komfortu sev un savai ģimenei, tie ir izglītoti cilvēki, kurus raksturo atvērtība jaunām sajūtām"
Sākotnēji var šķist, ka Filozofu Rezidences atrašanās vieta dinamiskā pilsētvidē ar intensīvu satiksmes kustību ietekmēs relatīvi augstais trokšņu līmenis, taču tas izgaist tiklīdz aiz Jums aizveras ieejas durvis. Jūs nonākat jaunu sajūtu vidē, gaisā virmo tīkams aromāts un neuzmācīga fona mūzika, kas aicina šeit uzkavēties ilgāk un pievērst uzmanību nevainojami iekārtotam interjeram, ko ar vienu skatu uztvert neizdodas. Halles 12 m augstie griesti ļauj ietilpināt iespaidīga izmēra stilizētus elementus - gigantiskas grāmatas lapas un grāmatu skapjus, kas tiecas bezgalīgi augšup. Pilnstikla konstrukcijas rada īpašu telpiskuma sajūtu, kas ļauj sajusties ārpus pašas telpas robežām.
Filozofu Rezidences galerija
Filozofu Rezidences interjers

Filozofu Rezidencē pieejamos apartamentus raksturo augsta izpildījuma kvalitāte, kas nodrošinās Jūsu investīciju ilgmūžību. Tāpat Rīgas panorāma, kas paveras no ikviena dzīvokļa, ir nozīmīga papildus vērtība, un 3.05 m augstie griesti pastiprina telpu plašumu, turklāt, 3-kāršais stiklojums no grīdas gandrīz līdz griestiem sniedz efektīvu dienas gaismas devu.

Jauni dzīvokļi Filozofu Rezidencē - Hamann

Filozofu Rezidences Hamann dzīvokļu interjera apdare - pelēkā. Attēliem ir informatīva nozīme. Aicinām sazināties, lai uzzinātu aktuālo dzīvokļu piedāvājumu un vienotos par apskates laiku.

Trīs istabu dzīvokļi Filozofu Rezidencē Herder

Filozofu Rezidences Herder dzīvokļu interjera apdare - pelēkā. Attēliem ir informatīva nozīme. Aicinām sazināties, lai uzzinātu aktuālo dzīvokļu piedāvājumu un vienotos par apskates laiku.

Filozofu Rezidence cenas
Filozofu Rezidence
Raņķa Dambis 34, Rīga,
Tuvā Pārdaugava, Āgenskalns LV-1048

Visi jaunie projekti Rīgā - jpr.lv