LINDENHOLMA
Malduguņu ielā 6
VASTINT dzīvokļi - moderna un pārdomāta dzīves telpa tuvu pilsētas centram
197
197 dažādu platību dzīvokļi īrei un iegādei
23
23 dzīvokļi ar izeju uz piemājas dārzu
12
12 ekskluzīvi pilsētvillu apartamenti

Par jauno dzīvojamo kvartālu
LINDENHOLMA

Jaunais dzīvojamais kvartāls Lindenholma atrodas Rīgas un Mārupes pierobežā, starp Kārļa Ulmaņa gatvi, Daibes un Lielo ielu. Lindenholma koncepts apvieno pilsētai raksturīgo daudzdzīvokļu apbūvi ar piepilsētas un privātmāju raksturīgajiem elementiem un sajūtām. Tas veidots saskaņā ar Vastint grupas kvalitātes standartiem, paredzot pārdomātus dzīvokļu plānojumus, kvalitatīvus un ilgtspējīgus apdares materiālus, augstāko - A klases energoefektīvitāti un privātās ārtelpas – līdz pat 13 m2 plašus balkonus vai terases katram dzīvoklim.


Gan dzīvokļi, gan kvartāla labiekārtošana ir pilnībā pabeigti un gatavi iedzīvotāju uzņemšanai. Lindenholma dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari, kvalitatīvu santehniku, pieeju koplietošanas telpām un individuālām noliktavām. Lindenholma piedāvā 90 dzīvokļus ar pilnu apdari iegādei, kā arī, 107 funkcionāli pārdomātus dzīvokļus ilgtermiņa īrei. Pateicoties energo-efektivitātes risinājumiem, Lindenholma dzīvokļiem ir garantēti zemas apsaimniekošanas izmaksas.


Lindenholmas kvartālu veido 2 pilsētvillas, 3 piecstāvu daudzdzīvokļu ēkas un 1 trīsstāvīga dzīvokļu ēka, kas kopumā piedāvā 197 dzīvokļus. Pilsētvillu apartamenti izceļas ar lielāku platību, plašām terasēm, ekskluzīvāku apdari un augstāku privātuma līmeni.

Izcilība ik uz soļa
197 dzīvokļi īrei un iegādei pieejami dažādās konfigurācijās - no studio tipa līdz pat 3 guļamistabu mājokļiem un ekskluzīviem apartamentiem pilsētvillās.
Lokācija
Vieta Rīgas pieprasītākajā rajonā, baudiet ideālu līdzsvaru starp pilsētas ērtībām un zaļu vidi, kustību un mieru, kvalitatīvu infrastruktūru un privātmāju sajūtu.
Vērtība
Ikkatrs risinājums kalpo jūsu drošībai, privātumam un labsajūtai. Tehnoloģiskie risinājumi ilgtspējai un komfortam. Viss gatavs jaunam dzīves kvalitātes standartam.
Vide
Bagātīga un komfortabla zaļā vide, svaigs gaiss un nekādu automašīnu māju tuvumā. Lindenholma kvartāla vides bagātība - 102 lielizmēra koki un 14 440 dažādu augu
Kvalitāte
Pārdomāti apartamentu plānojumi un teicama skaņas izolācija, iekštelpu apdare un ārtelpu labiekārtojums kalpo iedzīvotāju komfortam un labsajūtai.
LINDENHOLMA Galerija
LINDENHOLMA interjeri
Dzīvokļu piedāvājumi īrei un iegādei LINDENHOLMĀ
Izvēlieties kādu no 107 īres dzīvokļiem, 12 premium apartamentiem vai 90 dzīvokļiem iegādei
LINDENHOLMA atrašanās vieta
LINDENHOLMA KVARTĀLS

Malduguņu iela 6,

Malduguņu iela 10,

Malduguņu iela 12,

Daibes iela 31,

Daibes iela 33,

Mārupe, Mārupes novads, LV-2167


Visi jaunie projekti Rīgā - jpr.lv