EZERPARKA NAMI Rusova ielā 7
Ezerparka Nami ir ērta un harmoniska mājvieta aktīvam un mūsdienīgam pilsētniekam, kurš novērtē Mežaparka priekšrocības un pilsētas centra tuvumu. Šeit droši var spēlēties bērni un katrs var rast iespēju aktīvai atpūtai.
55
55 000 EUR, iespējams labākā cena par dzīvokli jaunajā projektā.
15
Minūtes līdz pilsētas centram
31 - 70
31 - 70m2 dzīvokļi ar balkoniem un terasēm aktīviem cilvēkiem
A
A klases energoefektivitāte

Par Ezerparka Namu projektu

Ezerparka Nami ir lielākais dzīvojamo namu komplekss Mežaparka apkaimē. Ezerparka Namu projekts piedāvā jaunu dzīvojamo platību ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību, kas ir atbilst arī prasīga klienta vēlmēm. Dzīvokļos izmantoti augstvērtīgi apdares materiāli, kas nodrošina A klases energoefektivitāti un nodrošina lielisku skaņas izolāciju. Projekta būvniecībā izmantoti kvalitatīvi un droši materiāli, kas saglabās īpašuma vērtību arī nākotnē.


Ezerparka Namu interjerā dominē gaišie toņi, kas vizuāli telpas padara plašākas. Projekta jaunajās ēkās īpaša uzmanība pievērsta energoefektivitātei, mūsdienu tehnoloģijām un ekonomiska dzīvesveida īstenošanai.

Rūpes par iedzīvotājiem
Šeit droši var spēlēties bērni, katrs var atrast vietu aktīvai atpūtai vai mierīgām pastaigām.
Velo novietnes gan ēku apakšstāvos, gan pagalmos, spēļu laukumi iekšpagalmos, ērtas pazemes stāvvietas un mantu glabātuves.
Drošība
Video novērošana, kodu atslēgas un dzīvā apsardze 24/7
Lokācija

Pastaigas attālumā sasniedzams Mežaparks un Ķīšezers. Rīgas centrs 15 minūšu brauciena attālumā.

Autostāvvietas
Lai nodrošinātu iedzīvotāju ērtības, līdz ar katru projekta būvniecības kārtu tiek izveidots atbilstošs skaits virszemes un pazemes autostāvvietu.
Kvalitāte
Augstvērtīgi apdares materiāli. A klases energoefektivitāte. Lieliska skaņas izolācija. Projekta būvniecībā izmantoti kvalitatīvi un droši materiāli, kas saglabās īpašuma vērtību arī nākotnē.
EZERPARKA NAMU galerija
Projektā EZERPARKA NAMI šobrīd pieejamie dzīvokļi
Lai uzzinātu aktuālo dzīvokļu piedāvājumu, aicinām sazināties.
Ezerparka Nami

Rusova iela 7,

Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1026


Visi jaunie projekti Rīgā - www.jpr.lv