HOFT Strēlnieku ielā 5
Premium klases dzīvokļu komplekss Rīgas Klusajā centrā, Strēlnieku ielā 5
40
40 Premium klases dzīvokļi
0
Minūtes līdz pilsētas centram
82-276
82 līdz 276 m2 dzīvokļi ar balkoniem un terasēm
HOFT
House of the flying trees

Par HOFT projektu

HOFT ir projekts, kur labiekārtošana ir kas vairāk par arhitektūras papildinājumu, tā iedvesmo, un savijoties formām rada jaunus apjomus, kļūstot par vienu veselumu ar vēstures fasādi.


Projektā pieejami 40 dzīvokļi ar dzīvojamo platību no 82 m2 līdz pat 276 m2. Dzīvokļi ir gaiši, ar lieliem panorāmas logiem visas sienas augstumā. Lielākajai daļai dzīvokļu ir balkoni vai terases ar Bonsai kalnu pundurpriedēm un ciedrām.

A+
HOFT ir izstrādāta efektīva sistēma, kas ļauj nodrošināt ērtu dzīvošanas atmosfēru un minimizēt komunālos izdevumus.
Drošība
Pilnīgu drošību iedzīvotājiem garantē videonovērošanas sistēma, domofoni, piekļuves kartes, vārti ar tālvadības pulti. Slēgta pazemes autostāvvieta ar dabisko vēdināšanu un ugunsdzēsības sistēmu.
Lokācija

HOFT projekts atrodas vienā no prestižākajām lokācijām - Strēlnieku ielā, Rīgas vēstniecību rajonā.

HOFT
House of the flying trees - zaļā oāze pilsētas centrā. Balkonus izdaiļo Bonsai pundurpriedes, ar īpaši izstrādātu autonomo apkopšanas sistēmu.
Kvalitāte
It viss šajā projektā ir īpašs. Dzīvokļu ieejas durvis ar riekstkoka saknes un krāsota ozola apdari. Dabīga akmens grīdas plātnes. Mākslas darbi, dizaina priekšmeti un apgaismojuma iekārtas. Iebraucamie vārti un ātrgaitas lifts.
HOFT galerija

Vēsturiskās arhitektūras, dabas, tehnoloģiju un mākslas sakausējums. Virs saudzīgi saglabātas un atjaunotas vēsturiskās fasādes atrodas absolūti unikāla gaisa oāze, kā stikla vitrīna, kurā izvietoti dizaineru darbi - tikai to veidotāja ir pati Daba.

HOFT interjeru galerija
Pieejamo apartamentu apdares pakāpe un varianti: pilnībā pabeigti, ar virtuvi vai bez apdares ar individuāla dizaina projektu
HOFT dzīvokļu plāni un cenas
Lai uzzinātu aktuālo HOFT projektā šobrīd iegādei pieejamo apartamentu piedāvājumu, aicinām sazināties.
    HOFT - Lidojošo koku māja

    Strēlnieku iela 5,

    Rīga, Klusais centrs, LV-1010


    Visi jaunie projekti Rīgā - jpr.lv